Ogrody zimowe

Słoneczny i zielony ogród zimą? Dlaczego nie! Mamy szeroką ofertę rozwiązań, dzięki którym relaks w ogrodzie będzie możliwy o każdej porze roku. Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Nasze ogrody charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką. W wykonywanej pracy kierujemy się własnym doświadczeniem i wiedzą oraz dbamy o satysfakcję klientów – spełniamy ich indywidualne potrzeby i oczekiwania w zakresie kształtu i realizacji ogrodu zimowego.

Zalety
  • dostępność przyrody bez względu na pogodę i porę roku
  • niepowtarzalny, zmieniający się wraz z zewnętrznymi warunkami klimat
  • dodatkowa powierzchnia, tworząca wrażenie otwartej przestrzeni
  • stabilność i trwałość konstrukcji
  • materiały gwarantujące optymalne utrzymanie ciepła
Ogrody zimowe

Ogrody zimowe Poznań

Dzięki ogrodom zimowym kontakt z przyrodą jest możliwy zawsze, kiedy tylko zapragniesz – bez ryzyka zmoknięcia w deszczowy dzień ani zmarznięcia, gdy pada śnieg. Ogrody zimowe otwierają również zupełnie nowe doznania: wyobraź sobie, jak pijesz kawę w ciepłym pomieszczeniu, podczas gdy na dworze pada śnieg, który możesz obserwować przez przeszkloną obudowę. Możesz spojrzeć w górę i przyglądać się, jak płatki śniegu zdobią Twój sufit. Możesz obserwować zimowy świat za oknem w pełnej okazałości. Aby umożliwić Ci te doznania, oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym relaks w domu wzbogaci się o kolejne wrażenia estetyczne i zyska nowy wymiar.

Oferowana przez naszą firmę konstrukcja aluminiowa jest stabilna i trwała, a nasi doradcy i projektanci dokładają wszelkich starań, by dobrze pasowała do architektury  budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on przez długi czas.

Ogrody zimowe wykonujemy z profili izolowanych termicznie. Przekładka z tworzywa sztucznego, umieszczona w przekroju profilu, eliminuje możliwość przemarzania konstrukcji aluminiowej. Budowa ogrodu zimowego z profili nieizolowanych, bez przekładki termicznej, jest częstym błędem popełnianym przez wykonawców, a ma to zasadniczy wpływ na eksploatację konstrukcji. Zimą, podczas dużych różnic temperatur, na wewnętrznej powierzchni profili wystąpi szron.

Dla wymagających klientów oferujemy również profile wypełnione pianą pouliretanową, które charakteryzują się obniżonym współczynnikiem przenikania ciepła.

Możliwości korzystania z ogrodu są szerokie. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ponadto ogrody zimowe mogą spełniać funkcje oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook