Rolety podtynkowe Poznań

IB1max

Szybki rozwój inżynierii materiałowej oraz rosnące wymagania architektów sprawiły w ostatnich latach, że konieczne stało się rozwijanie technologii, które nie będą ograniczać pracy projektantów. Właśnie w ten sposób powstały rolety podtynkowe InterBox, które umożliwiają montaż całego systemu osłony okna w wysokości i grubości nadproża, nie naruszając w żaden sposób płaszczyzny elewacji budynku. Poznań i realizujący inwestycje w tym regionie deweloperzy często korzystają z tego typu rozwiązań, ale również klienci indywidualni coraz częściej wybierają rolety podtynkowe, które są uzupełnieniem naszej oferty systemu rolet naokiennych.

Niewielka liczba elementów składowych oraz prostota montażu sprawiają, że czas od zamówienia określonej szerokości i typu rolety do jej zaimplementowania na budowie jest bardzo krótki. Istotną zaletą jest również tzw. Czystość architektoniczna z zewnątrz i od wewnątrz budynku – rolety podtynkowe InterBox pozostawiają jedynie niewielki ślad na elewacji, w postaci aluminiowej dolnej skrzynki i prowadnic, które ponadto można dopasować kolorystycznie do elewacji budynku czy stolarki okiennej. Poznań to dziś wiele osiedli, które właśnie z tego względu zainstalowane mają rozwiązania podtynkowe. Jeżeli do powyższych zalet dodamy dobrą izolacyjność akustyczną i termiczną, to uzyskamy pełen obraz rolet InterBox, które powoli zdobywają rynek.

Duże udogodnienie stanowi fakt, że zastosowanie rolet podtynkowych jest możliwe zarówno w nowo powstających, jak i już istniejących obiektach. Jest to rozwiązanie, które odznacza się dużą funkcjonalnością oraz estetycznym wykonaniem. Dzięki temu domy z roletami podtynkowymi świetnie się prezentują. Ponadto, tego typu rolety przyczyniają się zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, a szeroka gama dostępnych barw sprawia, że można je idealnie dopasować do koloru elewacji.