Boczna brama segmentowa

Rozwiązania dla konsumentów o ponadprzeciętnych oczekiwaniach

Bezpieczne, wygodne i niezawodne rozwiązania istnieją. Oferowana boczna brama segmentowa jest tego najlepszym przykładem! Nowoczesna brama segmentowa boczna wyposażona została w dwa systemy rolek prowadzących. Dzięki temu przemieszczanie jej po łuku jest bezpieczne i efektywne. Cała konstrukcja działa natomiast w sposób płynny i stabilny.

 ThermoFasada, firma z Poznania, ma do zaoferowania szereg usług. Sprawdź, jaką usługę możemy dla Ciebie wykonać. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zalety
  • niezawodny i bezpiecznym system
  • cichy mechanizm
  • łatwy do utrzymania w czystości
Boczna brama segmentowa

Nowoczesna brama segmentowa – wysokogatunkowe rozwiązania w służbie komfortu

Nowoczesna brama segmentowa boczna marki Hörmann została zaprojektowana w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i stworzona zgodnie z doświadczeniami oraz wiedzą zespołu wybitnych inżynierów. Jest to rozwiązanie uwzględniające całą listę wymagań i potrzeb użytkowników, którzy oczekują wysokiego standardu wyposażenia. System oparty na innowacyjnych podzespołach zapewnia:

  • płynną i cichą pracę,
  • niezawodność i wytrzymałość,
  • bezpieczeństwo,
  • wygodę codziennej eksploatacji.

Wszystkie wyżej wymienione zalety to najlepszy dowód na to, że boczna brama segmentowa to inwestycja na lata. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych technologii, jesteśmy do dyspozycji.

Oferta szyta na miarę, czyli bramy w firmie ThermoFasada

Wiesz już, że ThermoFasada, sprawdzona firma z Poznania, jest w stanie zagwarantować Ci fachowe doradztwo, szeroki wybór produktów, szybką realizację usługi oraz profesjonalny montaż. Nie czekaj i skontaktuj się z zespołem specjalistów, którzy na podstawie indywidualnych wymagań pomogą Ci skompletować i sfinalizować zamówienie. Przekonaj się, jakie to proste!

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook