Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Technologia na straży bezpieczeństwa

Napędy do bram garażowych i wjazdowych muszą być wyposażone w innowacyjne czujniki, które pozwolą bezpiecznie wyjechać z posesji czy garażu lub zaparkować w tych miejscach samochód. Gdy podczas wykonywania manewru brama zacznie się zamykać, może uszkodzić blachę lub lakier, powodując wgniecenia i zarysowania karoserii.

Firma Hörmann zadbała o redukcję tego typu ryzyka, montując specjalne czujniki obecności obiektu. Decydując się zatem na napędy do bram garażowych Hörmann, nie musisz stresować się podczas wjeżdżania lub wyjeżdżania z posesji lub garażu.

Zalety
  • system sprawdzania położenia bramy
  • nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • wszystkie funkcje w jednym nadajniku
Napędy do bram garażowych i wjazdowych

Maksymalna wygoda eksploatacji

Napędy do bram wjazdowych są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. To właśnie one odpowiedzialne są m.in. za:

  • szybkość otwierania/zamykania bramy,
  • płynność pracy systemu,
  • niezawodność i wytrzymałość,
  • bezpieczeństwo.

 

Wybierając napędy do bram wjazdowych, nie należy szukać oszczędności w asortymencie niższej klasy. Jest to inwestycja w komfort, satysfakcję i bezpieczeństwo, która ma posłużyć przez na wiele lat. Przekonaj się, że z firmą ThermoFasada zakup właściwego rozwiązania nie musi być trudny.

 

Chociaż ThermoFasada to firma z Poznania, świadczymy usługi również w innych lokalizacjach. Jeśli potrzebujesz produktów i wyposażenia do realizacji swojego projektu, skontaktuj się z nami już teraz. Wspólnie znajdziemy najlepsze dostępne rozwiązanie.

Imponująca niezawodność potwierdzona przez konsumentów

Certyfikaty i atesty nie są jedynym świadectwem jakości oferowanych produktów. Napędy do bram garażowych i wjazdowych to konstrukcje, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród konsumentów – a najlepszym dowodem na to są pozytywne opinie. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Zadzwoń lub napisz. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i na podstawie indywidualny wytycznych wybierzemy napędy do bram garażowych. ThermoFasada to firma z Poznania, która skupia zgrany zespół miłośników technologii, którzy satysfakcję użytkowników stawiają na pierwszym miejscu.

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook