Rolety podtynkowe Poznań

Szybki rozwój inżynierii materiałowej oraz rosnące wymagania architektów sprawiły w ostatnich latach, że konieczne stało się rozwijanie technologii, które nie będą ograniczać pracy projektantów. Właśnie w ten sposób powstały rolety podtynkowe InterBox, które umożliwiają montaż całego systemu osłony okna w wysokości i grubości nadproża, nie naruszając w żaden sposób płaszczyzny elewacji budynku. 

Zalety
  • nowoczesny system
  • krótki czas realizacji
  • dobra izolacyjność akustyczna i termiczna
  • duża funkcjonalność
  • estetyczne wykonanie
  • podnoszą poziom bezpieczeństwa
Rolety podtynkowe Poznań

Niewielka liczba elementów składowych oraz prostota montażu sprawiają, że czas od zamówienia określonej szerokości i typu rolety do jej zaimplementowania na budowie jest bardzo krótki. Istotną zaletą jest również tzw. czystość architektoniczna z zewnątrz i od wewnątrz budynku – rolety podtynkowe InterBox pozostawiają jedynie niewielki ślad na elewacji, w postaci aluminiowej dolnej skrzynki i prowadnic, które ponadto można dopasować kolorystycznie do elewacji budynku czy stolarki okiennej. Poznań to dziś wiele osiedli, które właśnie z tego względu zainstalowane mają rozwiązania podtynkowe. Jeżeli do powyższych zalet dodamy dobrą izolacyjność akustyczną i termiczną, to uzyskamy pełen obraz rolet InterBox, które powoli zdobywają rynek.

Duże udogodnienie stanowi fakt, że zastosowanie rolet podtynkowych jest możliwe zarówno w nowo powstających, jak i już istniejących obiektach. Jest to rozwiązanie, które odznacza się dużą funkcjonalnością oraz estetycznym wykonaniem. Dzięki temu domy z roletami podtynkowymi świetnie się prezentują. Ponadto, tego typu rolety przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa, a szeroka gama dostępnych barw sprawia, że można je idealnie dopasować do koloru elewacji.

Poznań i realizujący inwestycje w tym regionie deweloperzy często korzystają z tego typu rozwiązań, ale również klienci indywidualni coraz częściej wybierają rolety podtynkowe, które są uzupełnieniem naszej oferty systemu rolet naokiennych.

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook