Okna Poznań – Cennik

Bogata oferta obejmująca okna, drzwi i systemy rolet czy tarasów daje niemal nieograniczone możliwości wyboru rozwiązań wysokiej jakości, które Poznań i jego mieszkańcy mogą wprowadzić do swoich mieszkań i domów, podwyższając komfort użytkowania. Cennik dla naszych produktów zawsze ustalamy indywidualnie, tak aby klient miał wpływ na końcowe koszty. Wszystkie oferowane przez nas okna są dostępne w wielu opcjach, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z nami – ustalimy indywidualny cennik, wysokość ewentualnych rabatów czy też zasady montażu.

Polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również odwiedzenie naszej siedziby – Skórzewo (k. Poznań), ul. Poznańska 18. Nasi eksperci to bardzo doświadczony zespół, który doradzi Państwu w każdej kwestii, pomoże wybrać najlepsze w Państwa przypadku okna, przedstawi cennik i rozwieje wszelkie wątpliwości. Firma ThermoFasada zaprasza do Poznania.

Okna PCV, to produkt bardzo często wybierany przez naszych klientów. Indywidualne pomysły każdego z naszych kontrahentów sprawiają, że produkt ten musi także posiadać indywidualny cennik. Okna, które znajdują się w naszej ofercie posiadają zarówno podstawowe wymiary oraz możliwości otwierania, często zdarza się jednak, że zgłaszają się do nas klienci, którzy zamawiają produkt niewymiarowy. Wówczas indywidualna wycena jest koniecznością.

Niezależnie od ceny i wymiarów dostarczymy stolarkę okienną oraz pozostałe produkty z oferty firmy z najwyższą starannością, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje produkt pełnowartościowy. Sprawia to, że komfort mieszkania, w miejscu, w którym użyto naszych produktów znacznie wzrasta. Dodatkowo minimalizują się rachunki za prąd i ogrzewanie, a to jeden z ważniejszych aspektów, dla których klienci wybierają właśnie naszą firmę. W związku z przyjaznym cennikiem, odwiedzają nas klienci zamieszkujący nie tylko Poznań i jego okolice, ale także inne zakątki Polski..

Wszystkie kategorie

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook