O nas

27 lat na rynku

ThermoFasada Poznań – jakość bez kompromisu

Dobry producent okien nie szuka kompromisu, ale stara się nieustannie dążyć do doskonałości. Dzięki takiemu podejściu dostępne dziś na rynku okna PCV, okna drewniane, jak i aluminiowe charakteryzują się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną, a ponadto odznaczają się wzorową trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych, w tym również promieniowania UV. ThermoFasada stawia właśnie na okna PCV, drewniane i aluminiowe najlepszych producentów, dzięki czemu Poznań i jego mieszkańcy mogą wybrać okna najwyższej jakości.

Firma ThermoFASADA została założona 27 lat temu. Przez cały czas naszej działalności skupiamy się na zadowolonym odbiorcy, który ma otrzymać kompleksową i co najważniejsze profesjonalną obsługę. Oferujemy usługi w zakresie stolarki otworowej, czyli okna, drzwi, rolety i ich montaż. Dążymy do tego, aby dokonany przez Państwa wybór był w pełni świadomy i by zgadzał się z Waszymi oczekiwaniami. Szczególną uwagę skupiamy na jakości naszych produktów nie pomijając ich estetyki a gwarancją są posiadane międzynarodowe certyfikaty.

Okna Poznań – Producent okien

Oparte na profilach Schuco, czy też Veka okna PCV należą do najlepszych rozwiązań na rynku, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy je naszym klientom. Obsługujemy jednak Poznań od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że alternatywa w postaci okien drewnianych czy aluminiowych jest również powszechnie ceniona. Każde tworzywo ma bowiem swoje unikalne zalety, które producent okien powinien wykorzystać do maksimum.

 

Wszystkie kategorie

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook