Praca

ThermoFASADA – firma oferuje usługi w zakresie stolarki otworowej, czyli okna, drzwo, rolety, żaluzje fasadowe oraz systemy tarasów z desek kompozytowych i ich montaż.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska:

  • praca stacjonarna w biurze jak również w terenie
  • realizacja celów sprzedażowych na terenie powiatu poznańskiego
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowanie ofert techniczno-handlowych dopasowanych do oczekiwań Klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży – znajomość technik sprzedaży, negocjacji
  • znajomość rynku budowlanego, w szczególności branży stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zarudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzeni (podstawa + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia – wdrożenie produktowe
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandytatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres thermofasadapraca@wp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia.

Wszystkie kategorie

ThermoFasada Zachód

ul. Górecka 31
60-201 Poznań
biuro@thermofasada.pl
tel.: 61 663 28 48
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!