ThermoFasada Poznań - eleganckie okna PCV i tarasy!

 

NOWY ADRES SIEDZIBY:
ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)

Dobry producent okien nie szuka kompromisu, ale stara się nieustannie dążyć do doskonałości. Dzięki takiemu podejściu dostępne dziś na rynku okna PCV, okna drewniane, jak i aluminiowe charakteryzują się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz akustyczną, a ponadto odznaczają się wzorową trwałością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych, w tym również promieniowania UV. ThermoFasada od 30 lat stawia na okna PCV, drewniane i aluminiowe najlepszych producentów, dzięki czemu Poznań i jego mieszkańcy mogą wybrać okna najwyższej jakości.
Oparte na profilach Schuco, czy też Veka okna PCV należą do najlepszych rozwiązań na rynku, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy je naszym klientom. Obsługujemy jednak Poznań od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że alternatywa w postaci okien drewnianych czy aluminiowych jest również powszechnie ceniona. Każde tworzywo ma bowiem swoje unikalne zalety, które producent okien powinien wykorzystać do maksimum.

Znajomość potrzeb klienta, to podstawa sukcesu
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży okien zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasz asortyment jest jednym z najważniejszych inwestycji w czasie budowy. Odpowiedni produkt zapewnia klientom nie tylko komfort użytkowania, ale przede wszystkim odpowiedni standard energetyczny. Okna PCV z naszej oferty właśnie dlatego cieszą się powodzeniem - odpowiednia technologia, stosowana podczas produkcji sprawia, że klient nie słyszy zgiełku ulicy, nie odczuwa chłodu ani upalnego powietrza, co sprawia, że w spokoju może odpoczywać po ciężkim dniu pracy.

Idealne pod względem technologii i designu
Tworzymy okna, które się podobają. Jesteśmy wykonawcą, który ma na uwadze nie tylko odpowiednie standardy i technologię, ale również wygląd produktu. Przykładamy ogromną wagę do designu. Wiemy bowiem, że dla naszych klientów jest to kolejny bardzo ważny aspekt. Stąd w ofercie znajdziecie Państwo asortyment, który wyróżnia się spośród innych oferowanych na rynku. Możecie być pewni, że kupując nasze produkty, wyróżnicie się spośród tłumu. Najwyższa jakość oraz ciekawy wygląd, to aspekty, o których nie zapominamy w naszych realizacjach.

Klient naszym przyjacielem
Aby tworzyć dla Państwa idealne okna, słuchamy Waszych próśb, uwag i wytycznych. Głos naszych klientów jest niezwykle istotny. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, że bez Was nie będzie nas. Stąd podczas produkcji okien bardzo istotna jest dbałość zarówno o odpowiednią technologię, jak również o wykorzystanie pomysłów naszych klientów.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, produkujemy nie tylko standardowe okna, ale także te z zamówień indywidualnych. Nie boimy się wyzwań, stąd w naszej firmie, której siedzibą jest Poznań, powstają okna na indywidualne zamówienie.

Baza wiedzy

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook