Brama rolowana RollMatic

Brama rolowana RollMatic, czyli rozwiązanie dla wymagających
Twój garaż nie może pochwalić się imponującym rozmiarem? Warto więc zadbać o to, by wykorzystać potencjał każdego centymetra. Brama rolowana RollMatic jest w takich sytuacjach produktem, który perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Dzięki innowacyjnemu systemowi składania/rozkładania zajmuje ona minimum niezbędnej przestrzeni, a Ty możesz swobodnie korzystać z garażu – bez obaw o auto, komfort i wyposażenie.

ThermoFasada to firma z Poznania, w której pomagamy tworzyć nowoczesne aranżacje dla osób wymagających podwyższonego standardu. Brama rolowana jest najlepszym tego przykładem.

Zalety

 

  • mechanizm pozostawia dużo przestrzeni do wykorzystania
  • łatwo dopasowuje się do różnych kształtów
  • możliwość dopasowania do estetyki otoczenia
Brama rolowana RollMatic

Dlaczego warto wybrać bramę rolowaną ?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki zastosowaniu takiej bramy uzyskasz maksymalnie dużo miejsca zarówno przed jak i w garażu. Bramy RollMatic otwierają się pionowo dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać powierzchnie Twojego garażu. Nie ma znaczenia, jaki jest kształt otworu garażu z bramami rolowanymi. Brama RollMatic pasuje zawsze. Nieszablonowy design bram sprawia, że bramy mogą być dopasowane do każdego rodzaju budynku, a także do każdego koloru. Perfekcyjne wykonanie i oryginalne wzornictwo – to wyróżnia produkty marki Hörmann.

Estetyczna brama rolowana to gwarancja elegancji nieruchomości

Design i styl nieruchomości mają ogromne znaczenie dla domowników. Zadbaj więc o to, by wybrany asortyment spełniał Twoje indywidualne oczekiwania pod względem wyglądu. Brama rolowana RollMatic to uniwersalne rozwiązanie, które będzie prezentować się elegancko we wszystkich typach nieruchomości – niezależnie od tego, czy jest to:

  • posiadłość stylizowana na zabytkowy dworek,
  • klasyczny dom wolnostojący,
  • modernistyczny budynek mieszkalny,
  • nowoczesny biurowiec.

Przedstaw nam swoje oczekiwania

Chcesz otrzymać gwarancję satysfakcji z wyboru? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Firma z Poznania ThermoFasada to zespół doświadczonych ekspertów, którzy na podstawie przedstawiony informacji, zaprezentują CI najlepsze rozwiązania. To nic nie kosztuje – możesz więc tylko zyskać! Zadzwoń lub napisz już teraz.

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook