Montaż okien

W trakcie budowy lub remontu nieruchomości często sięgamy po profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Należy do nich między innymi montaż okien. W firmie ThermoFasada oferujemy realizację tej usługi z pomocą wykwalifikowanych specjalistów. Wiemy, jak powinien wyglądać kompleksowy montaż okien. W Poznaniu i okolicy wykonaliśmy szereg projektów dla klientów indywidualnych i firm.

 

Metody montażu okien

Z myślą o dostosowaniu oferty do potrzeb i oczekiwań klientów przygotowaliśmy 4 techniki instalacji okien. Należy do nich m.in. montaż okien:

 • standardowy z termicznym uszczelnieniem złącza okiennego z wykorzystaniem pianki poliuretanowej;
 • warstwowy, czyli tzw. ”ciepły montaż”. Z wyjątkiem pianki poliuretanowej wykorzystywana jest paroszczelna folia wewnętrzna i paroprzepuszczalna, wiatrochronna folia zewnętrzna;
 • trójwarstwowy realizowany dzięki zastosowaniu taśmy wielofunkcyjnej – jedna taśma w trzech warstwach uszczelnienia;
 • w warstwie izolacji – osadzenie okien poza murem nośnym stosując systemowe konsole;
 • na systemowych poszerzeniach lub na podwalinach z polistyrenu ekspandowanego (klinarytu).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale poszerzanym kompetencjom gwarantujemy profesjonalizm realizacji na najwyższym poziomie. Zespół naszych ekspertów posiada nie tylko wiedzę i umiejętności. Wyposażony jest również w nowoczesne narzędzia, dzięki którym montaż okien w Poznaniu i okolicy z firmą ThermoFasada jest szybki i niezawodny. Przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług.

 

Profesjonalny montaż okien to gwarancja bezpieczeństwa i sposób na generowanie oszczędności

Firma ThermoFasada z Poznania to synonim profesjonalizmu. Nasza ekipa zapewnia:

 • kompleksowość usług (oznacza to realizację od A do Z, z ograniczeniem jakichkolwiek obowiązków inwestora do minimum);
 • bezpieczeństwo;
 • niezawodność;
 • rzetelność;
 • właściwy stosunek jakości do ceny;
 • terminowość.

Okna muszą być nie tylko równo osadzone. Istotne jest także estetyczne wykończenie całego projektu. Sama jakość usług ma ogromne znaczenie dla izolacji termicznej i akustycznej, co z kolei przełoży się na samopoczucie domowników i wysokość rachunków za ogrzewanie.

Zobacz, co jeszcze mamy do zaoferowania i wykorzystaj pełny potencjał – ThermoFasada to nie tylko montaż okien. Poznań natomiast nie jest jedynym miastem, w którym świadczymy usługi. Jeśli mieszkasz w okolicy, z przyjemnością dotrzemy we wskazaną lokalizację i zajmiemy się wybranym obszarem planowanej inwestycji.

 

Skorzystaj z kompleksowej oferty usług profesjonalnej ekipy ThermoFasada

Brakuje Ci wiedzy i doświadczenia? Nie musisz znać się na wszystkim! ThermoFasada to profesjonalna firma z Poznania, która na podstawie indywidualnych potrzeb przygotuje ofertę i zrealizuje określony plan krok po kroku. Zaufaj nam i zadzwoń lub napisz. Przedstawimy Ci dostępne propozycje i znajdziemy idealne rozwiązanie.

Zakup stolarki otworowej często wraz z roletami bądź żaluzjami fasadowymi i montażem stanowi znaczący nakład finansowy, dlatego należy fachowo wykonać powierzone prace, tak by zainwestowane środki zamortyzowały się w trakcie użytkowania.

Na chwilę obecną na rynku dostępne są różnorodne materiały montażowe i zróżnicowane techniki montażu -każdorazowo należy dostosować je do specyfiki obiektu oraz potrzeb klienta. W trakcie prac montażowych stosowane są wyłącznie markowe i certyfikowane produkty takich firm jak: ILLBRUCK, SOUDAL, ISO CHEMIE, SIKA, ARISTO, KNELSEN, KLINAR itp.

Stosowane techniki montażu:

montaż standardowy z termicznym uszczelnieniem złącza okiennego z wykorzystaniem pianki poliuretanowej
montaż warstwowy nazywany ”ciepłym montażem”, gdzie oprócz pianki poliuretanowej stosuje się paroszczelną folię wewnętrzną oraz paroprzepuszczalną i wiatrochronną folię zewnętrzną
montaż trójwarstwowy za pomocą taśmy wielofunkcyjnej – jedna taśma w trzech warstwach uszczelnienia   
montaż w warstwie izolacji – osadzenie okien poza murem nośnym stosując systemowe konsole       
montaż na systemowych poszerzeniach lub na podwalinach z polistyrenu ekspandowanego (klinarytu)

 

ThermoFasada Zachód

ul. Poznańska 18
60-185 Skórzewo (k. Poznań)
biuro@thermofasada.pl
kom.: 502 390 607

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Facebook